20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

3 Chin. kop&schotels 6533
3 Chin. kop&schotels

50 EUR

Imari trekpotje 6534
Imari trekpotje
Startprijs 60 EUR
5 Kop & schotels 6535
5 Kop & schotels

390 EUR

2 Fam Rose rijstkommen 6536
2 Fam Rose rijstkommen

250 EUR

7 Delen porselein 6537
7 Delen porselein
Startprijs 50 EUR
2 Kop & 3 Schotels 6538
2 Kop & 3 Schotels
Startprijs 60 EUR
3 Chin. schotels 6539
3 Chin. schotels
Startprijs 30 EUR
2 Imari borden, 18e eeuw 6540
2 Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
7 Kopjes + 4 Schotels 6541
7 Kopjes + 4 Schotels
Startprijs 50 EUR
Fam. Verte bord 6542
Fam. Verte bord

35 EUR

2 Empire vazen 6543
2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR
Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Geen vanafprijs
Gouden collier 8093
Gouden collier
Startprijs 40 EUR
Russische drinkbeker 8587
Russische drinkbeker
Startprijs 40 EUR
2 VOC Munten 9050
2 VOC Munten
Startprijs 25 EUR
Boom met bloemen 9060
Boom met bloemen
Startprijs 150 EUR