Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Salontafel 4216
Salontafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel 4217
Spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barok secretaire 4218
Barok secretaire

Resultaat:

160 EUR

Eiken tweedeurs kast 4219
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR
Grunderzeit naaitafel 4220
Grunderzeit naaitafel
Startprijs 50 EUR
Reflectorie tafel 4221
Reflectorie tafel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Ingelegde kist 4222
Ingelegde kist

Resultaat:

600 EUR

Mahonie bureau 4223
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Mahonie kastje 4224
Mahonie kastje
Startprijs 160 EUR
Hoekvitrine 4225
Hoekvitrine
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Secretaire 4226
Secretaire

Resultaat:

450 EUR

Miniset 4227
Miniset
Startprijs 40 EUR
Kabinet 4228
Kabinet
Startprijs 900 EUR
Kabinet 4229
Kabinet
Startprijs 2.200 EUR
Noten boekenkast 4230
Noten boekenkast
Startprijs 250 EUR