Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam damesbureau
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam Hollands Willem III damesschrijfbureau gemaakt van palissander en notenhout fineer, prachtig snijwerk. Rolluik en uitschuifbaar geschulpt blad, 6 lades en spiegel in opstand. In zeer goede or...

Eiken hoekkast
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten Franse gestoken hoekkast met leeuwekoppen, ranken etc. ca. 1890. 127x57x35cm. Cond.: G

Grenen uittrektafel
Startprijs 150 EUR

Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.

2 Goudkleurige stoelen
Resultaat: 200 EUR

Twee bronskleurige stoelen met bruine stoffering 20e eeuw in Louis Quinze stijl 100x76x70cm. Cond.: R-G

Hocker
Startprijs 125 EUR

Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G

Naai/Speeltafel Engels
Startprijs 600 EUR

Engelse Early Victoriaanse speeltafel/naaitafel ca. 1840. Prachtig ingelegd uitklapbaar blad met diverse spelmogelijkheden, daaronder een lade voor naaigerei etc. Daaronder weer een uitschuifbare wolh...

Biedermeier stoel
Resultaat: 180 EUR

Biedermeier kersenhouten armleunstoel, gepolitoerd en met zwarte biedemeier stof bekleed. In uitstekende staat, 21e eeuw. 95x58x56cm.

Eikenhouten ladenkastje
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten archiefkastje, stijlmeubel 21e eeuw met 8 lades in zeer goede staat 90x40x50cm. Cond.: G

Barokkast Duits
Resultaat: 850 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Schrijfbureau
Resultaat: 150 EUR

Massief mahoniehouten rolbureau met 4 lades en mooi binnenleven met lades en vakverdeling. Stijlmeubel met taps toelopende poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 112x56x98cm.

Jugendstil stoel
Resultaat: 80 EUR

Duitse antieke, Jugendstil beschilderde, Bretterstuhle. Gesigneerd H. Dankwürth München. Bekleed met bruin leder. In goede originele staat 83x35x25cm.

Bank, Indonesië
Resultaat: 200 EUR

Oude Indonesische teakhouten handgestoken bank met pitriet zitting en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 89x152x75cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Indonesische teakhouten handgestoken armleunstoelen met pitriet zitting en rugleuning in goede staat 90x60x75cm.

2 Bijzettafels
Startprijs 150 EUR

Twee mahoniehouten bijzettafels 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in goede staat 56x43x51cm.

Empire uittrek-tafel
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Empire uittrektafel ca. 1830 met mahoniehouten fineer blad en lade. In goede originele staat 73x68x156cm.

Grote stoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.

Tafel, vossekop
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.

Hangoor-tafel
Resultaat: 100 EUR

Zware eikenhouten hangoor-kloostertafel ca. 1930 in goede originele staat 130x130x78cm.

Penant
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

Stoel, Louis Philippe
Startprijs 50 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G

Bibliotheek-stoel
Resultaat: 80 EUR

Oude Art Deco bibliotheek- trapstoel ca. 1940 in goede staat 91x41x46cm.

Lederen oorfauteuil
Resultaat: 140 EUR

Prachtige blauw lederen armleunstoel (Chesterfield) met koperen nagels en houten poten 20e eeuw 100x75x85cm. Cond.: G