Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.

Barok secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse dubbelgebogen wortelnoten baroksecretaire, staand op klauwpoten. Mooi binnenwerk met lades, deurtje, vakverdeling en kelder. Bronzen beslag en sloten, compleet met sleutels 2e helft 20e eeuw...

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Grunderzeit naaitafel
Startprijs 50 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R

Reflectorie tafel
Startprijs 450 EUR

Prachtige handgemaakte iepenhouten eettafel in 17e-18e eeuwse reflectory stijl (stijlmeubel 21e eeuw) in zeer goede staat 77x210x100cm.

Ingelegde kist
Resultaat: 600 EUR

Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.

Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR

Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...

Mahonie kastje
Startprijs 160 EUR

Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.

Hoekvitrine
Startprijs 250 EUR

Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.

Secretaire
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse grenenhouten beschilderde dubbelgebogen barok secretaire ca. 1900, met oudere sloten, beslag brons maar later. In goede staat. 108x57x101cm.

Miniset
Startprijs 40 EUR

Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.

Kabinet
Startprijs 900 EUR

Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G

Kabinet
Startprijs 2.200 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel s...

Noten boekenkast
Startprijs 250 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.