Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese hocker
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese handgestoken piedestal (voor vaas of bloempot) met marmeren blad 1e helft 20e eeuw 100x35x34cm. Cond.: G

Rooktafeltje + setje
Resultaat: 100 EUR

Aparte koperen rooktafel ca. 1930 Art Deco met roodmarmeren blad en 3-delige koperen tabaksset (paar lichte deukjes). In goede originele staat 64xø50cm.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G

Tuinset
Resultaat: 90 EUR

5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.

2 Spiegels
Startprijs 50 EUR

Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G

2 Engelse stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee mahoniehouten armleunstoelen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in Engelse stijl 89x50x55cm.

Theekastje, Indonesië
Resultaat: 100 EUR

Oud Indonesisch handgestoken teakhouten theekastje, zijkanten ook met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x48cm.

Vitrinekastje
Startprijs 90 EUR

Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.

Chinese hocker
Startprijs 70 EUR

Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.

Ingelegde secretaire
Startprijs 580 EUR

Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...

6 Lloyd Loom stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.

Eiken broodkast
Startprijs 100 EUR

Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.

2 Mechelse stoelen
Resultaat: 225 EUR

Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.

Etagere kastje
Startprijs 125 EUR

Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.

Jugendstil kapstok
Startprijs 80 EUR

Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.

Spiegel met duiven in kroon
Resultaat: 240 EUR

Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G

Etagere kastje
Startprijs 30 EUR

Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.

Massief mahonie stoel
Startprijs 50 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Louis Seize klaptafel
Resultaat: 160 EUR

Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G

4 Stoelen
Startprijs 100 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

Biedermeier kast
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.

Barok commode
Startprijs 80 EUR

Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.

Tafeltje op driepoot
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.