Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Georg Germak (America 1916 - 2003), olieverf op paneel, bomen in landschap 33x19cm. Cond.: G
Johan Hendrik Weissenbruch ( 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, bomschuiten aan strand 31x21cm. Cond.: G
Cees Bolding (Wormerveer 1897 - ), aquarel op papier, bosgezicht Scheveningse weg 47x64cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), tekening op papier, gezicht op Spaanse huizen 29x19cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G
Jeroen Paulussen ( 1959 Bussum - Naarden), olieverf op paneel, stilleven in de stijl van de 17e eeuw met diverse bloemen en insecten 55x68cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam met driemaster 75x55cm. Cond.: G
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 60x100cm. Cond.: R
H. van Gessel (pseudoniem Gerardus Delfgaauw 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, schepen voor een haven 30x40cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, groot stilleven met kalebassen, aardewerk en wijnfles 90x68cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G