20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Marjon de Wit
Startprijs 30 EUR

Marjon de Wit, gouache op papier, vaas met bloemen 42x57cm. Cond.: G

Ikoon, naar oud voorbeeld
Startprijs 30 EUR

Oud ikoon 20e eeuw (naar ouder voorbeeld), handbeschilderd en ingekerfd 27,5x24,5x2cm. Cond.: G

Schilderij met monogram
Resultaat: 60 EUR

Monogram '92 (M.H. 92?), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x88cm. Cond.: G

Ikoon, feestdagen
Startprijs 350 EUR

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G

Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 20 EUR

Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 20 EUR

G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G

Stilleven, R.M.
Startprijs 250 EUR

Monogram R.M. '50 (Ro Mogendorff?), olieverf op linnen, vaas met wilde bloemen 100x80cm. Cond.: G