Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Westermann
Startprijs 500 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Schilderij, Georg Germak
Startprijs 300 EUR

Georg Germak (America 1916 - 2003), olieverf op paneel, bomen in landschap 33x19cm. Cond.: G

Aquarel, J.H. Weissenbruch
Startprijs 250 EUR

Johan Hendrik Weissenbruch ( 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, bomschuiten aan strand 31x21cm. Cond.: G

Cees Bolding, Scheveningse bos
Startprijs 500 EUR

Cees Bolding (Wormerveer 1897 - ), aquarel op papier, bosgezicht Scheveningse weg 47x64cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Resultaat: 500 EUR

H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Delden
Resultaat: 250 EUR

J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 700 EUR

Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...

Houtsnede, Salvador Dali
Startprijs 850 EUR

Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G

Leo Gestel
Startprijs 200 EUR

Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), tekening op papier, gezicht op Spaanse huizen 29x19cm. Cond.: G

Jentsje Popma
Startprijs 400 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G

Jeroen Paulussen, stilleven
Startprijs 4.500 EUR

Jeroen Paulussen ( 1959 Bussum - Naarden), olieverf op paneel, stilleven in de stijl van de 17e eeuw met diverse bloemen en insecten 55x68cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 680 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Pastel, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G

Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G

Wim Bos
Startprijs 350 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam met driemaster 75x55cm. Cond.: G

Schilderij, P. van de Hem
Resultaat: 600 EUR

Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G

Delfgaauw
Startprijs 940 EUR

G.J. Delfgaauw ( Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 60x100cm. Cond.: R

H. v. Gessel
Startprijs 300 EUR

H. van Gessel (pseudoniem Gerardus Delfgaauw 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, schepen voor een haven 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hulk jr.
Resultaat: 500 EUR

Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G

Lily Berger
Startprijs 200 EUR

Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G

Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G

Paul Arntzenius
Startprijs 400 EUR

Paul Arntzenius (1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, groot stilleven met kalebassen, aardewerk en wijnfles 90x68cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G