20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Marjon de Wit 1594
Marjon de Wit
Startprijs 30 EUR
Ikoon, naar oud voorbeeld 1595
Ikoon, naar oud voorbeeld
Startprijs 30 EUR
Schilderij met monogram 1596
Schilderij met monogram

60 EUR

Ikoon, feestdagen 1597
Ikoon, feestdagen
Startprijs 350 EUR
2 Schilderijen op zijde 1598
2 Schilderijen op zijde

45 EUR

Pit van Loo, schilderij 1599
Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1600
Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 20 EUR
Ets, Wilhelm Heinfahn 1601
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 20 EUR
Stilleven, R.M. 1900
Stilleven, R.M.
Startprijs 250 EUR
Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Geen vanafprijs