21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Schilderij Diepeveen, mensen op plein 1145
Schilderij Diepeveen, mensen op plein

60 EUR

2x Gouden 10G 2706
2x Gouden 10G

285 EUR

3x Gouden 10G 2703
3x Gouden 10G
Startprijs 400 EUR
Biedermeier bank 4004
Biedermeier bank

600 EUR

Antiek kistje 2066
Antiek kistje

1.100 EUR

Zilveren pennenhouder 566
Zilveren pennenhouder

220 EUR

Munthanger 10 gulden 8
Munthanger 10 gulden

170 EUR

2 Figuren, Porseleyne Fles 6229
2 Figuren, Porseleyne Fles

130 EUR

2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

800 EUR

Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

3.300 EUR

Kastje, Stöpler 4046
Kastje, Stöpler

160 EUR

Sleetje 3077
Sleetje

45 EUR

Blikken auto 3023
Blikken auto

300 EUR

Engels meetlint 2250
Engels meetlint

30 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1344
Ongesigneerd, 19e eeuw

60 EUR

Gravure, wereldbol 1210
Gravure, wereldbol

160 EUR

A.C. van Noort 1163
A.C. van Noort

475 EUR

18 Franse modegravures 1088
18 Franse modegravures

25 EUR

Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

A.C. van Noort 1046
A.C. van Noort

575 EUR

Kavel goud 732
Kavel goud

120 EUR

2 zilveren beugels 610
2 zilveren beugels

90 EUR

6 Delen zilver 518
6 Delen zilver

40 EUR

Zilveren sierkurk 271
Zilveren sierkurk

25 EUR