Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sleetje 3077
Sleetje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Blikken auto 3023
Blikken auto

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
ATC Mustang 3087
ATC Mustang

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Stoeltjes 3079
3 Stoeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Poppenwagen + toebehoren 3065
Poppenwagen + toebehoren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Armand Marseille 1894 A.M. 3046
Armand Marseille 1894 A.M.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
16 Modelauto's Dinky 3009
16 Modelauto's Dinky

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schuco auto met garage 3002
Schuco auto met garage

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Divers (blikken) speelgoed 3090
Divers (blikken) speelgoed

Resultaat:

46 EUR

Verkocht
6 Delen speelgoed 3089
6 Delen speelgoed

Resultaat:

46 EUR

4 Delen speelgoed 3088
4 Delen speelgoed
Startprijs 40 EUR
Ichiko 573 Taunus Taxi 3086
Ichiko 573 Taunus Taxi
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Gama 3085
Gama

Resultaat:

30 EUR

Gama 3084
Gama
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Jones KL44 Crane 3083
Jones KL44 Crane

Resultaat:

25 EUR

Blikken voertuig 3082
Blikken voertuig
Startprijs 250 EUR
Blikken auto A-1955 Japan 3081
Blikken auto A-1955 Japan
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Kato 10-328 eurostar 4-car set 3080
Kato 10-328 eurostar 4-car set

Resultaat:

80 EUR

5 Diverse soldaten 3078
5 Diverse soldaten
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Paard, 19e eeuw 3076
Paard, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

2x Jan Hagara Doll 3075
2x Jan Hagara Doll
Startprijs 30 EUR
Pop, Heubach? 3074
Pop, Heubach?
Startprijs 35 EUR
Kathe Kruse, Astrid 3073
Kathe Kruse, Astrid
Startprijs 40 EUR
Hummel pop 3072
Hummel pop
Startprijs 50 EUR