21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Schilderij Diepeveen, mensen op plein 1145
Schilderij Diepeveen, mensen op plein

60 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1344
Ongesigneerd, 19e eeuw

60 EUR

Gravure, wereldbol 1210
Gravure, wereldbol

160 EUR

A.C. van Noort 1163
A.C. van Noort

475 EUR

18 Franse modegravures 1088
18 Franse modegravures

25 EUR

Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

A.C. van Noort 1046
A.C. van Noort

575 EUR

J.B.A. Lohmann 1551
J.B.A. Lohmann

55 EUR

Houtsnede, Rachwitz 1465
Houtsnede, Rachwitz

30 EUR

Christa Schmidt 1187
Christa Schmidt

45 EUR

Schilderij Diepeveen,  vrouw met beer 1159
Schilderij Diepeveen, vrouw met beer

30 EUR

Schilderij, schepen 1032
Schilderij, schepen

650 EUR

Onduidelijk, stadsgezicht 1560
Onduidelijk, stadsgezicht

70 EUR

Piet Wiegman 1553
Piet Wiegman

80 EUR

Poort van Harderwijk 1550
Poort van Harderwijk

35 EUR

Litho, Jan te Wierik 1540
Litho, Jan te Wierik

120 EUR

Schilderij, Westermann 1529
Schilderij, Westermann

450 EUR

Hubert Schalenberg, anemonen 1528
Hubert Schalenberg, anemonen

60 EUR

Schilderij, Marjon Roelofs 1518
Schilderij, Marjon Roelofs

50 EUR

Schilderij, paardenkar 1516
Schilderij, paardenkar

110 EUR

Japanse houtsnede 1513
Japanse houtsnede

15 EUR

Litho, Jan te Wierik 1500
Litho, Jan te Wierik

80 EUR

Japanse houtsnede 1498
Japanse houtsnede

25 EUR

A. Reuvers, havengezicht 1477
A. Reuvers, havengezicht

45 EUR