Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Figuren, Porseleyne Fles 6229
2 Figuren, Porseleyne Fles

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Plaquette Fam Rose 6438
Plaquette Fam Rose

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees bord 6608
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Borden, Regout 6540
2 Borden, Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees bord 6536
Chinees bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 Delen porselein 6513
6 Delen porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Borden 6490
2 Borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Diverse beeldjes 6470
5 Diverse beeldjes

Resultaat:

70 EUR

Imari vaas 6462
Imari vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Schaal, Ming stijl 6432
Schaal, Ming stijl

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Majolica vazen 6421
2 Majolica vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Thuringen beeldjes 6381
3 Thuringen beeldjes

Resultaat:

100 EUR

Porseleinen dekseldoos 6371
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Italiaanse vazen 6362
2 Italiaanse vazen

Resultaat:

50 EUR

4 Borden 6351
4 Borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4 Porseleinen diertjes 6327
4 Porseleinen diertjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Witte kom met drakendecor 6319
Witte kom met drakendecor

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Voorraadpotje, 18e eeuw 6310
Voorraadpotje, 18e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Fam. Rose melkkannetje 6307
Fam. Rose melkkannetje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Geel trekpotje 6300
Geel trekpotje

Resultaat:

185 EUR