Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoren fotolijst 5813
Ivoren fotolijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen ivoor 5811
4 Delen ivoor

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Ivoren figuren 5835
3 Ivoren figuren

Resultaat:

40 EUR

Ivoren parasol verkoper 5834
Ivoren parasol verkoper
Startprijs 150 EUR
Ivoren okimono 5833
Ivoren okimono
Startprijs 180 EUR
Ivoren tand 5832
Ivoren tand
Startprijs 200 EUR
Ivoren Maria, 18e eeuw 5831
Ivoren Maria, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR
Ivoren beeld 5830
Ivoren beeld
Startprijs 400 EUR
Ivoren beeld 5829
Ivoren beeld
Startprijs 400 EUR
Divers ivoor 5828
Divers ivoor
Startprijs 60 EUR
Chinees beeld 5827
Chinees beeld
Startprijs 225 EUR
Verkocht
14 Benen doodshoofdjes 5826
14 Benen doodshoofdjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Delen ivoor 5825
2 Delen ivoor

Resultaat:

25 EUR

Benen tand 5824
Benen tand
Startprijs 160 EUR
Benen tand 5823
Benen tand
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ivoren paradijsvogels 5822
Ivoren paradijsvogels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren okimono 5821
Ivoren okimono

Resultaat:

1.200 EUR

Ivoren vaas 5820
Ivoren vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ivoren beeldje 5819
Ivoren beeldje

Resultaat:

40 EUR

Benen varken 5818
Benen varken
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Ivoren beelden 5817
2 Ivoren beelden

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Ivoren leeuw 5816
Ivoren leeuw

Resultaat:

125 EUR

Ivoren beeld, geisha 5815
Ivoren beeld, geisha
Startprijs 250 EUR
Ivoren krokodil 5814
Ivoren krokodil
Startprijs 100 EUR