6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr