Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten
Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Engels staand horloge ca. 1800. In eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met 1-daags uurwerk.
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.
Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.
Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.
Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.
Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)
Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G
Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.
Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.