Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR

Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...

Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.

Bronzen engel
Startprijs 775 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.

Bronzen portret
Startprijs 775 EUR

Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm

Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR

Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 500 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Bronzen buste vrouw
Startprijs 525 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag. H.: 41cm.

Bronzen vogel
Startprijs 500 EUR

Bronskleurige fazant op rots, Jugendstil ca. 1900, 36x30cm.

Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR

Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.

Bronzen sculptuur, indiaan
Startprijs 480 EUR

Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.

Bronzen olifant
Startprijs 475 EUR

Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.

Heilig figuur 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR

Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G

2 Houten engeltjes 19e eeuw.
Startprijs 450 EUR

2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G

Bronzen stier
Startprijs 425 EUR

Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.

Bronzen dame
Startprijs 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

2 Bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR

2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm

Kapitale lampevoet
Resultaat: 400 EUR

Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.

Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.

2 Bronzen siercoupes
Startprijs 300 EUR

2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.

Afrikaanse trom
Startprijs 300 EUR

Grote Afrikaanse houten trom, bewerkt met 4 gezichten en ruitmotief, 103xø52cm. Cond.: G, vel bevat een scheur.

Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR

Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.

2 Houten monniken
Startprijs 275 EUR

2 Eikenhouten monniken begin 20e eeuw.