Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Model van S.S. Rijndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

2 Kandelaars begin 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

2 Bronzen neo-gotische kandelaars op drie leeuwenpootjes. Begin 18e eeuws, 45cmxø17cm.

Bloempot tegels 85 x
Startprijs 850 EUR

85 Tegels met bloempotmotief. 13x13cm.

Boekwerk in lederen band
Startprijs 600 EUR

Anitquarisch boekwerk in bruinlederen band over de Joodse oudheden van Flavius Josephus, anno 1722, 10x25x41cm.

Hollandse statenbijbel
Startprijs 450 EUR

Hollandse statenbijbel van Nicolaas Haas Amsterdam, anno 1748, 22x26,5x11,5cm.

Psalmenboek
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld van een fluitspelende man, fluit ontbreekt.

Scheepskompas
Startprijs 350 EUR

Scheepskompas

Blikken boot
Startprijs 350 EUR

Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U

Bronzen paard
Resultaat: 300 EUR

Bronzen paard,op marmeren sokkel, 43x16x40 cm.

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

2 Koperen kandelaars
Startprijs 250 EUR

2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G

Marklin trein en diversen
Startprijs 250 EUR

Marklin locomotief (DB 003160-7), 2 passagierstreinen en een zandwagen. Zeer veel rails (o.a. bochten en 7 wissels), 9 gebouwen, transformator en diversen. Cond.: G

Brillendoos 19e eeuw.
Startprijs 225 EUR

Opticiensdoos met brilmontuur, ca. 1925.

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot en hoekstukken

Jugendstil plaquette
Startprijs 200 EUR

Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.

2 Kaarsenstandaards
Startprijs 200 EUR

2 Kaarsenstandaards brons op een marmeren voet, 4 kaarsenhouders, en met kristallen behangen, eind 19e eeuw.H 45cm.,Ø30 cm.

Smeedijzeren kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm

Bijbel
Startprijs 190 EUR

Bijbel uit 1778, opnieuw ingebonden. Met oud zilveren beslag en sloten. 19x11x4,5cm.

2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startprijs 180 EUR

2 Tiffany stijl lampen vierkant

Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startprijs 180 EUR

Friese tinnen kraankan op messing comfoor met beschildering van o.a; vogels, H.:43cm.

Houten portretdoos
Startprijs 180 EUR

Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G

Tiffany Hanglamp
Startprijs 175 EUR

Tiffany Hanglamp

Mahoniehouten kruisbeeld, verguld corpus
Startprijs 175 EUR

Bronskleurig kruisbeeld op mahoniehouten voet, ca. 1820/1830, H.:86cm.