Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, muziekmakende clowns, 18x24cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 50x70cm. Cond.: U
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U
Petrus van Schendel (1806-1870 Brussel), olieverf op mahonie paneel ,in originele lijst, sultan bij kaarslicht. 23x19cm. Cond.: U. Incl. taxatierapport van Simonis-Buunk.
O. Boeri (Italië), materieschilderij op paneel, "Compositione", 80x60cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 Nieuwkoop - 2007), olieverf op papier, stadsgezicht Parijs 53x75cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met schapen bij avond, 97x25cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Gerard van der Laan (Heerenveen 1844 - 1915 Den Haag), olieverf op linnen, bomschuiten voor de Scheveningse kust (oude bedoeking), 93x70cm. Cond.: M
Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U
A.H. Gouwe (1875 - 1965), olieverf op linnen, ploegende paarden, 59x38cm. Cond.: R
B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larensch interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Joseph Hendrikus Neuhuys (1841-1889 Warmond), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 41x56cm. Cond.: U
Ongesigneerd stilleven, 19e eeuw (17-18e eeuwse stijl), 64x82cm. Cond.: G
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U