Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands kabinet ca. 1780
Startprijs 8.000 EUR

Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.

Mahonie Biedermeier glasvitrine
Startprijs 2.500 EUR

Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.

Eikenhouten pastoorskast Holland
Startprijs 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR

Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U

Eendeurs broodspinde
Startprijs 1.300 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Kussenkast 17e eeuw.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Secretaire Holland 1760-1780
Startprijs 1.000 EUR

Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.

Frans schrijfbureau
Startprijs 1.000 EUR

Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel

Commode met marmeren plaat
Startprijs 1.000 EUR

Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.

Jugendstil boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

Art Deko vitrine
Startprijs 1.000 EUR

Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.

Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.

Meidenkast
Startprijs 800 EUR

Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G

Eiken/mahonie secretaire
Startprijs 700 EUR

Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G

Biedermeier commode
Startprijs 600 EUR

Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.