Hollands barok kabinet ca. 1780,eikenhout met wortelnoten opgelegd, dubbelgebogen en gebombeerd rustend op klauwpoten.
Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U
Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.
Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.
Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.
Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.
Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U
Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.
Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G
Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.