Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
Kapitale zilveren mand op onderstel, mooi uitgezaagd en bewerkt 925/000, 1248gr.
2 Zilveren kandelaars Empire stijl 925/000, 20e eeuw, H.:22,5cm.
Antiek zilveren marmeladepot 134gr uit 1814. met geslepen kristallen binnenpot Puntgaaf. 18hx13x7.5
Antiek zilveren karafhouder 312gr met originele Boheems kristallen karaffen,(blauw) puntgaaf. Frankrijk ca 27hx21x10cm
Zeer zware grote antieke zilveren schaal 596gr met groot hengsel. Rustend op een zilv. voet, mooi bewerkt puntgaaf. Frankrijk ca 25hx29øcm.
Antiek Hollands zilveren visschep 835/000 van de maker Leenderd van Voorst, mooi uitgezaagd, L:32cm., 152gr.
Zilveren koektrommel 800/000, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: Heinrich Bleyer Jr. H.:15cm. 765gr.
Antiek Hollands zilveren knottenkistje 100gr met romantische voorstellingen.H. 5x8x5 cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.