Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 met 10, fijne smaragden,carre en smaragdslijpsel, 4.90 ct. en 8 briljanten TW/VVS-VS 1.20 ct.,Ø 57, 12.7 gr.
Ring WG 750/000 met 9 rood-violette Birma-robijn carres 1.8 ct. met een zeer goede kleur, en 24 briljanten W/SI 0.50 ct.,ø 57, 13.4 gr. Met certificaat DM. 8.500.,-
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met schapen bij avond, 97x25cm. Cond.: U
Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Oorstekers WG750/000,zwart gerodineerd, met ieder 2 ovaal gefacceteerde Madeira-citrinen in zeer goede kleur, gele saffieren 2 ct., goede kleur,en briljanten W/SI 1.2 ct.,L.50mm.,20.5 gr.
Armband WG 585/000 met 36 saffier-baquettes 2 ct. in zeer goede kleur en 24 briljanten Lget.W/VSI 1 ct.,L.17.5 cm.,22.4 gr.,met kastslot en veiligheidsketting.
Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U
Gerard van der Laan (Heerenveen 1844 - 1915 Den Haag), olieverf op linnen, bomschuiten voor de Scheveningse kust (oude bedoeking), 93x70cm. Cond.: M
Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.
Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U
Ring WG585/000 bezet met een briljant solitair W/VVS 0.47 ct., Ø54, 2.4 gr.
Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
A.H. Gouwe (1875 - 1965), olieverf op linnen, ploegende paarden, 59x38cm. Cond.: R
B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U