Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR

Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...

Fedor van Kregten
Startprijs 1.750 EUR

Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G

Ring WG
Startprijs 1.750 EUR

Ring WG 585/000 met 10, fijne smaragden,carre en smaragdslijpsel, 4.90 ct. en 8 briljanten TW/VVS-VS 1.20 ct.,Ø 57, 12.7 gr.

Ring WG, briljant en robijnen
Startprijs 1.650 EUR

Ring WG 750/000 met 9 rood-violette Birma-robijn carres 1.8 ct. met een zeer goede kleur, en 24 briljanten W/SI 0.50 ct.,ø 57, 13.4 gr. Met certificaat DM. 8.500.,-

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw,242x174x62

Tablet met zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR

Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.

F.v.Kregten panorama
Startprijs 1.550 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met schapen bij avond, 97x25cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Staande klok
Startprijs 1.500 EUR

Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.

Model van S.S. Rijndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

Oorstekers WG
Startprijs 1.500 EUR

Oorstekers WG750/000,zwart gerodineerd, met ieder 2 ovaal gefacceteerde Madeira-citrinen in zeer goede kleur, gele saffieren 2 ct., goede kleur,en briljanten W/SI 1.2 ct.,L.50mm.,20.5 gr.

Armband WG
Startprijs 1.500 EUR

Armband WG 585/000 met 36 saffier-baquettes 2 ct. in zeer goede kleur en 24 briljanten Lget.W/VSI 1 ct.,L.17.5 cm.,22.4 gr.,met kastslot en veiligheidsketting.

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR

Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U

Gerard van der Laan
Startprijs 1.350 EUR

Gerard van der Laan (Heerenveen 1844 - 1915 Den Haag), olieverf op linnen, bomschuiten voor de Scheveningse kust (oude bedoeking), 93x70cm. Cond.: M

Eendeurs broodspinde
Startprijs 1.300 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Burskens
Startprijs 1.300 EUR

Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U

WG Solitairring
Startprijs 1.300 EUR

Ring WG585/000 bezet met een briljant solitair W/VVS 0.47 ct., Ø54, 2.4 gr.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.

Kussenkast 17e eeuw.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

A.H. Gouwe, ploegende paarden
Startprijs 1.250 EUR

A.H. Gouwe (1875 - 1965), olieverf op linnen, ploegende paarden, 59x38cm. Cond.: R

Buter, koeien, Duitsland
Startprijs 1.250 EUR

B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U