Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

klok 3023
klok
Startprijs 90 EUR
Duitse regelateur 3024
Duitse regelateur
Startprijs 200 EUR
Mysterieus 3025
Mysterieus
Startprijs 380 EUR
Wandklok 3026
Wandklok
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Klok 3027
Klok

Resultaat:

575 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw. 3028
Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Regelateur Penaat 3029
Regelateur Penaat

Resultaat:

320 EUR

Wekker Engeland 3030
Wekker Engeland
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3031
Klokkenstel

Resultaat:

325 EUR

Marmeren Art -Deco klok 3032
Marmeren Art -Deco klok
Startprijs 100 EUR
Wandregelateur 3033
Wandregelateur
Geen vanafprijs
Frans klokkenstel 3034
Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Groot marmeren klokkenstel 3035
Groot marmeren klokkenstel

Resultaat:

95 EUR

Klokkenstel 3036
Klokkenstel
Geen vanafprijs
Engelse staande klok Lancaster 3037
Engelse staande klok Lancaster
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Klokken 3038
2 Klokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke pendule 19e eeuw 3039
Antieke pendule 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Tafelklok 3040
Tafelklok
Startprijs 380 EUR
Antieke regelateur 3041
Antieke regelateur
Geen vanafprijs
Eiken tafelklokje 3042
Eiken tafelklokje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3043
Klokkenstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staartklok Hindelopen 3044
Staartklok Hindelopen

Resultaat:

120 EUR

Regelateur Junghans 3045
Regelateur Junghans
Geen vanafprijs
Verkocht
Klokkenstel 3046
Klokkenstel

Resultaat:

80 EUR