Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gietijzeren kolenkit 2042
Gietijzeren kolenkit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kaarsenstandaard 18e eeuw. 2043
Kaarsenstandaard 18e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gietijzeren paraplu-standaard 2044
Gietijzeren paraplu-standaard

Resultaat:

50 EUR

5-Delige gietijzeren haardset 2045
5-Delige gietijzeren haardset
Geen vanafprijs
Verkocht
Diverse heksenketeltjes 2046
Diverse heksenketeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen houtbak 2047
Koperen houtbak

Resultaat:

30 EUR

Staande koperen asbak 2048
Staande koperen asbak
Geen vanafprijs
Verkocht
Koperen houtbak 2049
Koperen houtbak

Resultaat:

40 EUR

Koperen papaplubak + kolenbak 2050
Koperen papaplubak + kolenbak
Geen vanafprijs
Houten staande asbak 2051
Houten staande asbak
Startprijs 110 EUR
Visweegschaal 2052
Visweegschaal
Geen vanafprijs
Verkocht
Diversen koper 2053
Diversen koper

Resultaat:

20 EUR

Houten dienblad 2054
Houten dienblad
Geen vanafprijs
Standaard met 2 zwaarden 2055
Standaard met 2 zwaarden
Startprijs 50 EUR
Appelketel 2056
Appelketel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bureaulamp 2057
Bureaulamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5-Armige kaarsenstandaard 2058
5-Armige kaarsenstandaard

Resultaat:

50 EUR

Wijwaterkan 2059
Wijwaterkan
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Wierookvat 2060
Wierookvat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kerkbel 2061
Kerkbel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Divers koperwerk 2062
Divers koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vruchtenhouten paneeltje 2063
Vruchtenhouten paneeltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Speculaasplank 2064
Speculaasplank

Resultaat:

40 EUR

2 Houten beelden 2065
2 Houten beelden
Geen vanafprijs