Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude bijbel 18e eeuw 2018
Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs
Verkocht
Bijbel met zilveren slotje 2019
Bijbel met zilveren slotje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Psalmenboek 2020
Psalmenboek

Resultaat:

400 EUR

Houten portretdoos 2021
Houten portretdoos
Startprijs 70 EUR
Houten portretdoos 2022
Houten portretdoos
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke speeldoos 2023
Antieke speeldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos 2024
Antieke speeldoos

Resultaat:

80 EUR

Kavel divers blikwerk 2025
Kavel divers blikwerk
Geen vanafprijs
2 Tegels met auto's 2026
2 Tegels met auto's
Startprijs 20 EUR
Verkocht
9 Oude pijpen 2027
9 Oude pijpen

Resultaat:

75 EUR

Groen stenen beeldje 2028
Groen stenen beeldje
Startprijs 20 EUR
Tiffany lamp 2029
Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR
Koperen kan + schaal 2030
Koperen kan + schaal
Startprijs 20 EUR
Boekwerk in lederen band 2031
Boekwerk in lederen band
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antiek houten sigarendoosje 2032
Antiek houten sigarendoosje

Resultaat:

40 EUR

2 Replica pistolen  2033
2 Replica pistolen
Geen vanafprijs
Houten steenbakvorm 2034
Houten steenbakvorm
Startprijs 30 EUR
Replica Kris 2035
Replica Kris
Geen vanafprijs
Verkocht
1 doosje 2036
1 doosje

Resultaat:

30 EUR

Spiegeltje 2037
Spiegeltje
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Chinese bewerkte doosjes 2038
2 Chinese bewerkte doosjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Koperen houtbak 2039
Koperen houtbak

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gietijzeren haardstandaard 2040
Gietijzeren haardstandaard

Resultaat:

20 EUR

Kolenkit 2041
Kolenkit
Geen vanafprijs