Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoor miniatuur 4194
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoor miniatuur 4195
Ivoor miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari bord rood 4282
Imari bord rood

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4307
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4308
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4310
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4315
Serie porseleinen borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 4340
Porseleinen lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vogelkooi met vogels 4363
Vogelkooi met vogels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Miniatuur 4377
Miniatuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen karaf 4385
Kristallen karaf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 toiletsets 4494
2 toiletsets

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12 glazen + tafelbel 4113
12 glazen + tafelbel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jongen met voetbal 4159
Jongen met voetbal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Fruitschaal 4256
Fruitschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Aardewerken schemerlampje 4268
Aardewerken schemerlampje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4306
Serie porseleinen borden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4309
Serie porseleinen borden

Resultaat:

31 EUR

Verkocht
6 Porseleinen borden 4353
6 Porseleinen borden

Resultaat:

31 EUR

Verkocht
Bloempot 4150
Bloempot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
11 Tegels 4231
11 Tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kopjes en 3 schoteltjes 4262
2 Kopjes en 3 schoteltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4314
Serie porseleinen borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Serie porseleinen borden 4316
Serie porseleinen borden

Resultaat:

30 EUR