Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ovaal tablet, Chien Lung 4124
Ovaal tablet, Chien Lung

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4 Blauwe schoteltjes 4125
4 Blauwe schoteltjes

Resultaat:

70 EUR

Plateel klokje 4126
Plateel klokje
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Rozenvaasje + spijkerbolvaas 4127
Rozenvaasje + spijkerbolvaas

Resultaat:

25 EUR

Wit platelen beeld Lejan 4128
Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR
Inktpot, Purmerend 4129
Inktpot, Purmerend
Startprijs 350 EUR
Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda 4130
Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Startprijs 400 EUR
3 Japanse Kutani vaasjes 4131
3 Japanse Kutani vaasjes
Geen vanafprijs
Verkocht
Blauw chinese schotel 4132
Blauw chinese schotel

Resultaat:

90 EUR

Groot Japans wandbord 4133
Groot Japans wandbord
Startprijs 60 EUR
Schotel Fam. Rose 4134
Schotel Fam. Rose
Geen vanafprijs
Schotel, Qianlong 4135
Schotel, Qianlong
Startprijs 50 EUR
Verkocht
15 Chinees blauwe schoteltjes 4136
15 Chinees blauwe schoteltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels satsuma 4137
6 Kop en schotels satsuma

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Kop en schotels 4138
6 Kop en schotels

Resultaat:

130 EUR

Blauw Chinees bord 18e eeuw. 4139
Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Fam. Rose bord 4140
Fam. Rose bord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees presenteerschaaltje 4141
Chinees presenteerschaaltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees presenteerschaaltje 4142
Chinees presenteerschaaltje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gemberpot met console 4143
Gemberpot met console

Resultaat:

90 EUR

 Amsterdam bont bord 4144
Amsterdam bont bord
Startprijs 120 EUR
Chinees bord 18e eeuw. 4145
Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lampenvoet 4146
Lampenvoet

Resultaat:

20 EUR

Chinees gekleurd bord 4147
Chinees gekleurd bord
Startprijs 50 EUR