Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij naar Constant Artz 1199
Schilderij naar Constant Artz

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Omgeving Johannes Rosierse 1059
Omgeving Johannes Rosierse

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E.J.Ligtelijn 1176
E.J.Ligtelijn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Andries Verleur 1109
Andries Verleur

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Gerard Cornelis Krol, Usselo 1142
Gerard Cornelis Krol, Usselo

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Olieverf op linnen 1133
Olieverf op linnen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. de Vos, polderlandschap met vissers 1100
J. de Vos, polderlandschap met vissers

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Tom Ancone, bloemen op vaas 1005
Tom Ancone, bloemen op vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rozenstilleven 1042
Rozenstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hundertwasser 1064
Hundertwasser

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. v.d. Laan, rozenstilleven 1083
J. v.d. Laan, rozenstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meindert Volkers 1161
Meindert Volkers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, landschap met koeien 1162
Jaap van Kregten, landschap met koeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pieter Scheen, blauw 1258
Pieter Scheen, blauw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Landschap met figuren 1271
Landschap met figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollands stadsgezicht 1304
Hollands stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hageman, polderlandschap 1309
Hageman, polderlandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij 1358
Schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F.Leger 1254
F.Leger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Denneboom, vrouwelijk naakt 1114
Denneboom, vrouwelijk naakt

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gerard Cornelis Krol, Usselermeer 1143
Gerard Cornelis Krol, Usselermeer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P.A.Nijgh 1187
P.A.Nijgh

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Coent 1242
A. Coent

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1129
Schilderij

Resultaat:

75 EUR