Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, berglandschap 1019
Schilderij, berglandschap
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, kasteel bij nacht 1020
Schilderij, kasteel bij nacht

Resultaat:

50 EUR

Renee Lagrange, Frans schilderij 1021
Renee Lagrange, Frans schilderij
Startprijs 3.750 EUR
Frans pastel, 1022
Frans pastel,
Startprijs 3.750 EUR
J.H. Mastenbroek 1023
J.H. Mastenbroek
Startprijs 2.200 EUR
Olieverf A. franke 1024
Olieverf A. franke
Geen vanafprijs
E. Steinbach, winterlandschap 1025
E. Steinbach, winterlandschap
Startprijs 225 EUR
Verkocht
F.v.Kregten 1026
F.v.Kregten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemenpracht 1027
Schilderij, bloemenpracht

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Schilderij Nico Zwiers 1028
Schilderij Nico Zwiers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aquarel Leo Kurpershoek 1029
Aquarel Leo Kurpershoek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Prent 1030
Prent

Resultaat:

10 EUR

Henry Houben 1031
Henry Houben
Startprijs 2.500 EUR
Stilleven, J.H.J. Halink 1032
Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs
Tilly Moes, keulse pot met bloemen 1033
Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR
Schilderij R. Deggen 1034
Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs
Jan Toorop, koptische vrouw 1035
Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs
2 Religieuze prenten  Ary Scheffer 1036
2 Religieuze prenten Ary Scheffer
Geen vanafprijs
E. Rabbers 1037
E. Rabbers
Startprijs 450 EUR
Bleys, pastel 1038
Bleys, pastel
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Vossenjacht 1039
Vossenjacht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Aquarel naar Hundertwasser 1040
Aquarel naar Hundertwasser

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vossenjacht klein 1041
Vossenjacht klein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Rozenstilleven 1042
Rozenstilleven

Resultaat:

100 EUR