4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G
Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.
Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000
Zilveren asbak met opengewerkte rand 800/000, 20e eeuws, ø7cm. 23gr.
Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.