Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Slavenband GG briljant
Startprijs 1.750 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

H.P. Koekkoek
Resultaat: 1.800 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Boekenkast
Startprijs 1.600 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Herman Brood
Resultaat: 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Hanger GG parel en Briljant
Startprijs 1.600 EUR

Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd, volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het sie...

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Ivoren beeld
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...

Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...

Tafelklok, apart uurwerk
Startprijs 1.500 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

Gesig. J. Krachkovsky
Resultaat: 1.500 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Omega Horloge GG
Startprijs 1.500 EUR

Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm

Plateel vaas
Startprijs 1.400 EUR

Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G

Mahonie barokkast
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...

Vitrinekast, 2 laden
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Pendule, negeroïde man
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...

Ingelegde vitrine
Startprijs 1.250 EUR

Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G

Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR

Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.