Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm
Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G
Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G
VERVALLEN UIT VEILING
Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat
Antieke Jugenstil kaarskandelaar omstreeks 1900 van metaal. koud beschilderd voorstellende een reiziger met waterlelies en libelles(mogelijk Weens) in goede originele staat, 41cm. Cond: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G
Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...
Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G
Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G
Grote 19e eeuwse messing vergulde neo gotische kandelaar, 94cm Cond:G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Metaal gegoten schildersezel 20e eeuw in goede staat 58cm
Koperen bewerkte petroleumlamp ca. 1900, geëlectrificeerd (verder in goede staat) 50x60cm.