Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kraankan
Resultaat: 100 EUR

Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G

Parelmoer visitekaartenhouder
Resultaat: 90 EUR

Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.

2 Boekensteunen, zwijnen
Resultaat: 90 EUR

Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G

Kerkkandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote messing kerkkandelaar omstreeks 1900 in goede staat 108cm

Stik-barometer
Resultaat: 90 EUR

Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm

4 Delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G

4 Delig Art Deco stel
Resultaat: 90 EUR

Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G

Reservistenpijp
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G

VERVALLEN UIT VEILING

Opgezette dieren
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.

Telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm

6 Perz. bekers + kan
Resultaat: 80 EUR

Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G

Beurs, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G

Schooltas +hoedendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugenstil kaarskandelaar omstreeks 1900 van metaal. koud beschilderd voorstellende een reiziger met waterlelies en libelles(mogelijk Weens) in goede originele staat, 41cm. Cond: G

Hoorn grammafoon
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G

Vier doosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...

Paardentuig spullen 3x
Resultaat: 80 EUR

Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G

Helm
Resultaat: 80 EUR

Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G

Kerk kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde neo gotische kandelaar, 94cm Cond:G

Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Metalen schildersezeltje
Resultaat: 70 EUR

Metaal gegoten schildersezel 20e eeuw in goede staat 58cm

Petroleum lamp
Resultaat: 70 EUR

Koperen bewerkte petroleumlamp ca. 1900, geëlectrificeerd (verder in goede staat) 50x60cm.