Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Grote oude Gouda goedewaagen tabaks dekselpot omstreeks 1930 met indianen en tabakdecor in goede staat 40x22ø
Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Twee delen antiek Hollands plateel: 1x dekseldoos ca. 1930 met floraal decor, regina Gouda Holland, Ron Nij 338 AH (binnenin chip), 1x asbak Zenith Gouda met floraal decor en tekst "Kasteel Cannenburg...
Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken: 1x bruin en 1x grijs met blauwe florale decors 32-38cm. Cond.: G
Wit gegoten beeld(kunsstof), schenkkan Duitsland Schilz, vaas met bruine glazen Buchholz Handarbeit 15-46cm Cond:G
oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.