Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M