Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en craquele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, Wucai met rondom figuren in natuur decor, gemerkt, 30,5x20ø Cond:G
Antieke Chinese handgesneden bamboe schenkbeker met lotusbloemdecor omstreeks 1900. 11x12x9 Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met krijgers en natuur decor, en zwarte achtergrond (haarlijn in deksel) 33,5x30ø Cond:R/G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G
Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900 met floraal decor (gemerkt) in zeer goede staat 43,5x20ø (binnenin lichtgroen) Cond:G
Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G
Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G