Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R

J.C. Vaarberg
Startprijs 750 EUR

J.C. Vaarberg 1850. Weesp 1825- 1871 Amsterdam, moeder met kind op tuinbank olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR

Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 750 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 750 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Jongere
Resultaat: 625 EUR

M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR

H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, omgeving Wouwerman
Startprijs 700 EUR

Naar Philip Wouwerman 19e eeuwse copie, bedrijvigheid bij dorpssmid, olieverf op linnen 36x46 Cond:G

Schilderij, strand Scheveningen
Startprijs 700 EUR

Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Schilderij kind met hoepel
Startprijs 675 EUR

Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R

Schilderij, Max Carlier
Startprijs 650 EUR

Max Carlier 1872-1938 Belgische school, boerne vrouw met bloemen, melk en fruit, olieverf op paneel 54x39cm Cond:G

Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 650 EUR

Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G

Schilderij, G. Salvi
Startprijs 600 EUR

G.Salvi omstreeks 1880, Spaanse of Italiaanse school, man met gitaar olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

Schilderij, F. Dachling
Startprijs 600 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Nicolaas Bastert
Resultaat: 650 EUR

Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.

Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR

Edmund Ernest Kosmowski 1900-1985 fguren op het strand, olieverf op paneel 22x29 Cond:G

Schilderij, J.G. van Luppen
Resultaat: 550 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Jan te Wierik, paneel
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Aquarel, Steelink
Startprijs 500 EUR

Willem Steelink 1856-1928 boer in schapenweide aquarel op papier 39x32 Cond:G

Lithografie, vrouw
Startprijs 460 EUR

Theo Mackaay , Utrecht 1950 Buste vrouw, lithografie op papier 57x44 Cond: G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, Bosboom
Resultaat: 500 EUR

J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G

Schilderij, E. Lucke
Startprijs 450 EUR

Eduard Lucke (Belgische School 1901 - 1972), olieverf op linnen, tuin met fruitbomen 71x50cm. Cond.: G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G