Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR

Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...

Zilveren thorapointer
Startprijs 325 EUR

Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U

Zilveren inktstel
Startprijs 325 EUR

Antiek zilveren inktstel met twee kristallen flacons met zilveren dop en kraag 835/000 kleinkeur MT; onleesbaar Jaarletter:T: 1853. 17x10x17 cm. Cond:G

Zilveren tafelbel
Startprijs 320 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 835/000 Grootkeur uit 1841 MT: G.Slotboom Amsterdam ø bel 9,5cm Hoogte 17cm Cond:G

Zilveren herenhorloge
Startprijs 300 EUR

Engels zilveren zakhorloge, 925/000, J.W.Benson, London. ø 49 mm. Voorzien van chatelaine met twee stempels en sleutel. Lengte 22 cm ca. 37 gr.

Bijbel, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G

Zilveren knip-koker
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Bijbel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm

Twee zilveren kandelaars
Startprijs 250 EUR

Een set van twee zilveren tafelkandelaars,800/000, op vierkante voet met afgehoekte kanten en geporfileerde rand. De kandelaars hebben een achthoekige pilaar met uitlopende stukken. 10x10x20cm. Cond.:...

Zilveren soezenmand
Startprijs 240 EUR

Oude Hollands zilveren ajourgezaagde soezenmand met graveerwerk florale motieven, 835/000, Grootkeur jl M;1947 MT:T.H. Droog, Haarlem. ca 230 gram. 24x17,5cm Cond:G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoor met fijne handgravure, 2e gehalte Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gram 13x7x2,5cm Cond:G

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 220 EUR

Met graveerwerk versierd pijpcomfoor met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R

Zilveren mes, lederen schede
Resultaat: 190 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR

Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Zilveren visschep
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 200 EUR

Rond Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbak op zwart basement met drie bolpootjes, 835/000. Grootkeur. Jl L; 1845. MT,J.Mulder Amsterdam ø basement 17cm hoogte 10cm Cond:G

Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000. 30xø15cm. Cond.: G

Tasbeugel, donker
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...

Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 190 EUR

Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G