Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
208 Resultaten
Kavel: 3500

Franse Empire pendule

Startprijs 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...


Kavel: 3501

Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.750 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...


Kavel: 3502

Pendule met hond

Resultaat: 1.250 EUR

Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...


Kavel: 3503

Engelse staande klok

Resultaat: 2.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...


Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 2.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G


Kavel: 3505

Schwarzwalder klokkenstel

Startprijs 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G


Kavel: 3506

Pendule Frankrijk 1860-1870

Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G


Kavel: 3507

Tafelklok met bellen

Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...


Kavel: 3508

Klok met barometer op ijzeren stoel

Startprijs 1.600 EUR

Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G


Kavel: 3509

Klokkenstel met plaquettes

Startprijs 350 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G


Kavel: 3510

Boulle klok, 19e eeuw

Startprijs 2.750 EUR

Grote 19e eeuwse Boulleklok met rood schildpad, gesigneerd H.Luppens Bruxelles, gave emaille wijzerplaat met cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger met grote zon, omstreeks 1870, in ...


Kavel: 3511

Franse pendule, man met paard

Startprijs 125 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse pendule, voorstellende een man met paard bij voederplaats, compositiemetaal met albast, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterpoten zitten er los bij, moet gesoldeerd worden 4...


Kavel: 3512

Franse pendule, vrouw met kind

Resultaat: 150 EUR

Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G


Kavel: 3513

Vergulde pendule

Resultaat: 260 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G


Kavel: 3514

Klokkenstel

Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm


Kavel: 3515

Pendulestel met 2 figuren

Startprijs 150 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met stil 8 daags uurwerk, achterpoten zijn vervangen, chips marmer, hand af 29x52cm. Cond:R


Kavel: 3516

Vuurvergulde pendule

Startprijs 750 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...


Kavel: 3517

Atmos klok,

Startprijs 800 EUR

Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G


Kavel: 3518

Twentse stoelklok

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.


Kavel: 3519

Klok met bronzen beeld

Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.


Kavel: 3520

Franse pendule, verguld basement

Startprijs 190 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule met verguld basement, figuren voorstelling, moeder met kind onder druivenrank(compositiemetaal) 43cm. Cond:R/G


Kavel: 3521

Groot uurwerk 2x

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm


Kavel: 3522

Wortelnoten tafelklok

Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G


Kavel: 3523

Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw

Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde pendule, moeder met lezend kind omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag, mooie vergulding en gave wijzerplaat 49x49x18cm. in goede staat