Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
22 Resultaten
Kavel: 4500

Perzisch tapijt

Resultaat: 110 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G


Kavel: 4501

Perzisch tapijt

Resultaat: 100 EUR

Apart Groot oud Perzisch kleed met coulissen decor, met floraal decor, 325x224cm Cond:G


Kavel: 4502

Groot kleed

Resultaat: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G


Kavel: 4503

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak

Resultaat: 350 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.


Kavel: 4504

Twee Perzische kleden

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden, rood-bruin-zwart, in goede staat 130x28cm 160x110cm Cond;G


Kavel: 4505

Gobelin

Startprijs 50 EUR

Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.


Kavel: 4506

Groot kleed

Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed (vervuild) 20e eeuw 190x250cm. Cond:R


Kavel: 4507

Groot kleed

Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G


Kavel: 4508

Chinees vloerkleed

Resultaat: 180 EUR

Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm


Kavel: 4509

Chinees tapijt

Resultaat: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G


Kavel: 4510

2 Perzische kleden + kussen

Resultaat: 70 EUR

Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G


Kavel: 4511

Perzisch tapijt

Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt en meerkleurig, floraal decor 130x120cm Cond:G


Kavel: 4512

Handgeknoopte Kelim

Startprijs 100 EUR

Oude Oosterse Kelim loper, met verschillende kleuren in goede staat 107x330cm Cond:G


Kavel: 4513

Perzisch kleed

Resultaat: 50 EUR

Mooi groot Perzisch kleed met meerkleurige florale decors, en vogel decor, in goede staat (iets sleets) 225x312cm Cond:G


Kavel: 4514

Perzisch kleed

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed rood/zwart/ oker, in goede staat 107x175cm.


Kavel: 4515

Chinees tapijt

Startprijs 60 EUR

Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.


Kavel: 4516

Handgeknoopte Kelim

Startprijs 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196


Kavel: 4517

3 Perzische kleden

Startprijs 40 EUR

Drie oude Perzische kleden, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60x60-76x76-100x84cm. Cond:G


Kavel: 4518

Perzisch kleed

Resultaat: 30 EUR

Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G


Kavel: 4519

Perzisch kleed

Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische loper, blauw-roze(beetje kaal) 105x246cm Cond:R


Kavel: 4520

Perzisch kleed

Resultaat: 30 EUR

Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm


Kavel: 4521

Perzisch kleed

Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G