Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrine kastje met geslepen glas
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten vitrinekastje omstreeks 1900, met geslepen glas, met wandbevestiging, Amsterdam messing sleutel 50x36x31cm.

Halkastje 6 lades
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten halkast met 6 lades, omstreeks 1900, bronzen beslag in goede staat 74x128x37cm.

Jalouzie kastje
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G

Wandconsole tafel met mameren blad
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

Art Deco vitrine kast
Startprijs 200 EUR

Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G

Groot dressoir Jugendstil
Startprijs 200 EUR

Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.

Eiken meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast met beeninleg en parelrand op koplijst, 186x125x47cm. Cond:G

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Engels massief eiken kabinet
Startprijs 500 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G

Massief kersen naaitafel
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.

Massief eiken bijzet tafeltje
Startprijs 150 EUR

Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm

CD kastje Tibetaans
Startprijs 140 EUR

Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.

Buffetkast
Startprijs 150 EUR

Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G

4-Delig Chinese bijzettafels
Resultaat: 100 EUR

Vier delige set Chinese bijzettafeltjes 20e eeuw in goede staat 37-52cm Cond:G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Staande scheerspiegel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G

Mahonie kapspiegel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G

Grote blaasbalg
Startprijs 120 EUR

Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.

Empire tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G

Duitse dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G

Mahonie buffet met opstand
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G

Bonheur
Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.

Kapspiegel
Startprijs 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.