Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese Imari borden
Startprijs 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø

2 Penselenpotten, Fam Verte
Startprijs 150 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

Chinees voorwerp (chip)
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G

Twee borden
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm

Jade beeld
Startprijs 100 EUR

Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.

Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm

Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR

Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G

Aardewerken vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G

2x aardewerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

6 Chinese Kang Xi schoteltjes
Startprijs 180 EUR

Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G

2 Chinese kang xi borden
Startprijs 180 EUR

Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G

4 Kang Xi bordjes
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

Franse vaas met oren
Resultaat: 40 EUR

Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.

Hummel 660, Fond goodbye
Startprijs 300 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

Hummel 331, Crossroads, sign down
Resultaat: 125 EUR

Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Resultaat: 500 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

4 Hummels
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.