Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil 6000
2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4 6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6002
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6003
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien 6004
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat:

700 EUR

Zeer grote Wan Li kom 6005
Zeer grote Wan Li kom
Startprijs 3.000 EUR
Grote Chinese kom, Quang Li 6006
Grote Chinese kom, Quang Li
Startprijs 900 EUR
Meissen theeservies 6007
Meissen theeservies
Startprijs 400 EUR
Peking glasvaas 19e eeuw 6008
Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Porseleinen spiegel, 1900 6009
Porseleinen spiegel, 1900
Startprijs 700 EUR
Porseleinen plaquette, vrouw 6010
Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR
Franse doos, 19e eeuw 6011
Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Rosenthal servies, Maria bont 6012
Rosenthal servies, Maria bont

Resultaat:

200 EUR

12 Chinese borden 6013
12 Chinese borden
Startprijs 1.350 EUR
Grote vaas, eind 19e eeuw 6014
Grote vaas, eind 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Porseleinen miniatuur in lijst 6015
Porseleinen miniatuur in lijst

Resultaat:

80 EUR

Porseleinen servies Frans 6016
Porseleinen servies Frans
Startprijs 750 EUR
2 Siervazen, Jacob Petit 6017
2 Siervazen, Jacob Petit
Startprijs 700 EUR
KPM serviesje 6018
KPM serviesje
Startprijs 350 EUR
Chinese terrine met onderschotel 6019
Chinese terrine met onderschotel
Startprijs 650 EUR
Gekleurde kom met goud rand 6020
Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR
2 Grote Chinese vazen, blauw/wit 6021
2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 550 EUR
Perzische vaas 6022
Perzische vaas
Startprijs 300 EUR
Grote Perzische vaas 6023
Grote Perzische vaas
Startprijs 350 EUR