Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

Ikoon st. George Griekenland
Resultaat: 180 EUR

Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm

Ikoon
Startprijs 80 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

2x Ikoon 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G

Ikoon
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm

Schilderij stilleven fruit
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R

Schilderij paarden
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, bloemenkraam
Startprijs 300 EUR

Fons Verstraeten 1922 Delft, bloemenkraam met verkoopster olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, Worpswede
Startprijs 200 EUR

Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G

Schilderij, Duits riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G

Nico Bruynestein
Resultaat: 120 EUR

Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 300 EUR

Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Schilderij, portret man
Resultaat: 300 EUR

B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G

Annica Koot
Startprijs 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

V. Bauffe
Resultaat: 140 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G

Schilderij, Josef Seckel
Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

Schilderij vrouw bij pomp
Startprijs 250 EUR

F. Jurrians 1921, boerderij met vrouw bij waterpomp, olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.