Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G

Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

N. Gumberger
Startprijs 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Jurrien Marinus Beek
Startprijs 100 EUR

Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Copie van Gogh
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 60 EUR

T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

2 Werken van Aart Roos
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G

Schilderij, Aart Roos
Resultaat: 100 EUR

Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (van Ellas?) boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR

F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR

Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Velthuis 42
Resultaat: 80 EUR

Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Aquarel bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G

Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 landschap met koeien, kerkdorp, boot en figuur, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

H. Gautier, boerderij in de sneeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, winters landschap met boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Chinees voorouderportret
Startprijs 250 EUR

Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R

Schilderij Fritz Gärtner
Resultaat: 275 EUR

Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G

Ets Everbag
Resultaat: 60 EUR

F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Startprijs 250 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G