Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij half naakte vrouw
Startprijs 65 EUR

Bandinger? halfnaakte dame, gemengde techniek op papier 23x17cm. Cond:G

Schilderij, Jezus aan het kruis
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd Dantes Rubens, J. Hertin 1933, Jezus aan kruis, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Schilderij, naar Theofiel de Bock
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Th. de Bock omsgtreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G

Wilhelm Frederik Smit
Startprijs 100 EUR

Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Ton Schulten, zeefdruk
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G

Ton Ancone
Resultaat: 90 EUR

Ton Ancone, Oldenzaal, landschap met figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Hugo Oehme
Resultaat: 150 EUR

Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G

Schilderij, B. Pegot
Startprijs 150 EUR

B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G

A. Garsteiger?
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G

Onduidelijk Duitse school
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 150 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

Schilderij boten
Startprijs 100 EUR

Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G

Portret vissersman
Startprijs 100 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Perzisch miniatuur
Startprijs 150 EUR

Antieke Perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G

Jan de Jong Edam
Startprijs 200 EUR

Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 140 EUR

Jochem de Graaf, abstracte figuren, gemengde techniek op linnen, 120x60cm. Cond:G

Schilderij, Fleur Baay
Resultaat: 190 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 50 EUR

K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)

Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 50 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR

Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 50 EUR

Sulaiman, Indonesisch zeegezicht met vissersboten en figuren, aquarel op papier 24x31cm Cond:G

Le Blanc
Startprijs 55 EUR

J. le Blanc (Alexander Terhell) 1863-1949, vissersvrouwen met boten aan de kade, aquarel op papier 24x35cm. Cond:G

Schilderij, wintergezicht op dorp
Resultaat: 135 EUR

Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G