Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 250 EUR

Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R

Schilderij Indonesisch
Startprijs 80 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij 1800
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G

2x Ovaal portret
Startprijs 150 EUR

J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G

Schilderij paarden
Startprijs 1.250 EUR

K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G

C. van de Windt
Resultaat: 600 EUR

Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G

Klaas Gubbels
Resultaat: 170 EUR

Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 80 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Schilderij stoomboot
Resultaat: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G

Schilderij, gesigneerd P. Verschuur
Startprijs 500 EUR

P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Startprijs 200 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

J.H Weijns
Startprijs 300 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

Schilderij, Helfrich, eenden
Startprijs 650 EUR

Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Resultaat: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Evert Moll
Startprijs 400 EUR

Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G

A. van beek Loosdrechtse plassen
Startprijs 800 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G

L. Meyer
Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G

Schilderij interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G

Schilderij bomschuiten,
Startprijs 480 EUR

A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 500 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Van Trirum
Resultaat: 325 EUR

J.W van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Paul Morro stilleven
Startprijs 250 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Paul Morro
Resultaat: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G