Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot gouden piercings
Startprijs 200 EUR

Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.

Lot barnsteen en ivoren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot barnsteen en ivoren sieraden bestaande uit één collier met hanger, 2 lange colliers met ruw barnsteen, een armband en 3 ivoren colliers met hangers

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met ivoren sieraden, bestaande uit 5 colliers en een armband en ring.

Lot barnsteen en ivoren sieraden
Resultaat: 130 EUR

Lot barnsteen en ivoren sieraden bestaande uit 3 colliers van barnsteen, 2 armbanden en 4 ivoren colliers met hanger en een armband van ivoor.

Gouden ring flexibel
Resultaat: 70 EUR

Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65

Gouden briljant ring
Startprijs 275 EUR

Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud met briljant geslepen diamant in het midden, met aan één zijde een rij met 4 princes geslepen diamanten. Breedte 4,1 mm. Briljant geslepen diamant ca. 0,35 crt T...

Gouden collier en armband
Resultaat: 230 EUR

Gouden collier en armband, 585/000. Gouden gourmetcollier, 1,7 mm, 60 cm en een gouden armband met achtjes schakel, breedte 4,8 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca. 14 gr.

Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Zilveren ring met turkoois 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring met turkoois 925/000 steen 13x16mm, ø 51, 8,3gr.

2 Parelcolliers
Startprijs 20 EUR

Twee parelcolliers, een Majorica collier met goud op zilveren sluiting, ø parel 7 mm, lengte 45 cm. En een 3 rijig collier van immitatieparels, ø 5 mm, bevestigd aan een zilveren slot met zirconia's e...

10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

Tien 3-rij colliersloten
Startprijs 110 EUR

Lot met 10 zilver vergulde sluitingen met zirconia's en kleurstenen, in bloemvorm, ø 21 mm. Voor 3 rijen colliers. totaal ca. 96 gr. Nieuw

Ring tijgeroog
Startprijs 65 EUR

Ring, 333/000, bezet met ovaal geslepen tijgeroog, 20x9 mm, ø 53. ca. 3,8 gr.

Gouden oorknoppen en hanger blauwe steen
Resultaat: 110 EUR

Gouden oorknoppen en hanger, 585/000, met blauwe steen. Gouden hanger en oorhaken met een bloemvormige zetting bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe steen, ø 6x8 mm. grootte 16x9 mm. ca 5,9 Als nie...

Ei Hanger
Startprijs 65 EUR

Ei hanger, Faberge stijl, verguld in de vorm van een kroon met rood emaille en bezet met rode, groene en blauwe stenen. Aan de onderzijde zit een barnsteen. 25x13 mm. ca. 10 gr. Nieuw

10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR

Set met 10 gerhodineerde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 12 mm

Gouden reverknopjes in doos
Startprijs 100 EUR

Gouden reverknopjes, 585/000, in origineel doosje. Knopjes, ø 7,0 en 5 mm, versierd met een golvende ribbelbewerking. Als nieuw

2 Zilveren ringen met stenen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...

Witgouden collier met briljant en smaragd 585/000
Resultaat: 110 EUR

Witgouden collier, 585/000, met briljant en smaragd,in ovaal. Smaragden totaal ca. 0.18crt, briljanten totaal ca 0.39crt, lengte 40cm. 3,7gr.

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000
Resultaat: 290 EUR

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw

Hanger met blauwtopaas
Startprijs 150 EUR

Hanger, 375/000 met blauwtopaas. Strakmodel met topaas ca. 15x10mm. ca 5,6 gr Nieuw

Ei-hanger
Startprijs 40 EUR

Ei hanger, Faberge stijl, verguld, versierd met emaille, zirconia's en met een pegelvormige onyx. Lengte 33 mm. Nieuw.

Ring met amethist en citrien
Resultaat: 160 EUR

Ring, 375/000 met amethist en citrien. Amethist 10x10mm en twee 4,5x4,5mm citrienen carreegeslepen. ca 6,0 gr.

Jaeger Lecoultre horloge
Resultaat: 500 EUR

Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend