Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 480 EUR

Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.

2 Beeldjes, mensen bij zuil
Startprijs 60 EUR

Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G

Samac beeld
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G

Groot houten beeld, Oostenrijk
Startprijs 150 EUR

Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.

Samac beeld
Startprijs 120 EUR

Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G

Bronzen haas
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 460 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G

Bronzen zittende pelikaan
Startprijs 130 EUR

Bronzen pelikaan op marmeren voet, 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd Eduard Bertin, in goede staat 30cm

Hand met torso, naar Dali
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G

Bronzen dame
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G

Bronzen buste, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR

Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat

3 Bronzen nonnetjes
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G

2 Bronzen bustes, lachende jongens
Startprijs 420 EUR

Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G

3 Bronzen olifanten
Resultaat: 30 EUR

Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.

Terracotta buste
Startprijs 140 EUR

Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm

Art Deco beeld
Startprijs 180 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G

Bronzen gebonden man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G

Bronzen paard
Startprijs 60 EUR

Bronzen paard 20e eeuw in goede staat 27x32x9cm

2 Moderne bronzen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G

Bronzen eend
Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.

Bronzen varken
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat

Arabier met instrumenten
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Startprijs 375 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Bronzen denker
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.