Gouden oorknoppen en ring, 585/000, met granaat. Grote oorknoppen met vierkant gecontourde zetkast, 16x16 mm, met daarin een rond gefacetteerde granaat. En een ring met ovaal geschulpte zetkast met da...
Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.
Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat
Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...
Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...
Twee zilveren zakhorloges met witte emaille wijzerplaat. ø 48 mm. Een horloge met roze accenten, Merk Zentra.
Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Twee zilveren colliers, een zilveren spang, Zweeds, 925/000, met hamerslag bewerking, breedte 7-19 mm Firma Alton 1973, en een gourmet collier met een hanger, 925/000, 5x4cm. Totaal ca 78 gr.
Twee zilveren kandelaars, 835/000 en 925/000, Hollands. Zuilvormige kandelaar met lijnbewerking en dubbele filetranden. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. Hoog 14-17 cm. Als nieuw.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...
Zilveren armband met barnsteen, 925/000. Brede slavenband, 13-20 mm, met in het midden een grote ovale barnsteen, 28-38 mm. ca 43 gr. ø 56x57 mm. In goede staat.
Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G