30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Tinnen kraankan 2129
Tinnen kraankan
Startprijs 20 EUR
Engelse mahonie kapspiegel 2419
Engelse mahonie kapspiegel
Startprijs 20 EUR
Petroleumlamp 2461
Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR
Lot divers 2467
Lot divers
Startprijs 20 EUR
Barometer, 80-er jaren 2513
Barometer, 80-er jaren
Startprijs 20 EUR
Kruisbeeld, bisquit porselein 2516
Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 20 EUR
2 Penningen Begeer 2707
2 Penningen Begeer
Startprijs 20 EUR
3 Vooroorlogse poppenmeubels 3092
3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 20 EUR
Spiegel, 19e eeuw 4255
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Spiegel 4273
Spiegel
Startprijs 20 EUR
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen 5557
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR
Glazen vaas 5563
Glazen vaas
Startprijs 20 EUR
Tegeltableau 6124
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
7 Delen Delft 6157
7 Delen Delft
Startprijs 20 EUR
3 Porseleinen beeldjes 6378
3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR
Delfts polychroom kaststel 6402
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 20 EUR
Kaststel, Kang Xi-kleurig 6420
Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 20 EUR
Parelcollier 285
Parelcollier
Startprijs 25 EUR
Broche geelmetaal 287
Broche geelmetaal
Startprijs 25 EUR
Broche geelmetaal met camee. 288
Broche geelmetaal met camee.
Startprijs 25 EUR
Lot met o.a. kralen 361
Lot met o.a. kralen
Startprijs 25 EUR
Goud op zilveren staafbroche met blauwe steen 381
Goud op zilveren staafbroche met blauwe steen
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met stenen 382
Zilveren ring met stenen
Startprijs 25 EUR
2 Paar zilveren oorhangers 383
2 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 25 EUR